Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

08.02.2021

ВОЛЕЙБОЛИСТИТЕ НА "РАКОВСКИ-1964" СЕ НАЛОЖИХА С 3:0 НАД "ЕЛИТ" - СИЛИСТРА

Втора поредна победа записаха севлиевските волейболисти в мач срещу отбора на Силистра. С три на нула гейма "Раковски-1964" успя да се наложи над елит като геймовете завършиха с категорична разлика (25-15; 25-19; 25-16).
Мачът беше тежък, но севлиевци бяха изключително мобилизирани, което се оказа решаващо, за да изведе волейболистите ни шанс за 3-то място във временното класиране в Държавното първенство на Б-група във Висшата лига”.
Няколко дни по-рано “Раковски-1964” записа победа и срещу Попово в проведения на 6 февруари домакински мач. С три на нула гейма (25-18; 25-13; 25-10) волейболистите ни завършиха с очакван резултат.
"Играхме добре и победихме в този мач, което беше важно за тима”, коментира треньорът Стефан Ганчев. Той пусна на терен 15-годишния състезател Велко Ботев, който игра гейм и половина, включи се добре и оправда очакванията на отбора към него.
Тази събота севлиевци гостуват на "Елит" - Силистра.