Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

05.05.2022

ИВАН ГЕОРГИЕВ СПЕЧЕЛИ ЕДИНСТВЕНОТО ЗЛАТО В БОРБАТА

Единствения златен медал в клуба по борба „Дан Колов“ за тази година спечели Иван Георгиев. Това стана по време на Държавния личен отборен шампионат за момчета, който се проведе в Търговище. На тепиха излязоха 249 борци от 45 клуба. „Дан Колов“ бе представен от седем състезатели.

Иван Георгиев стъпи на най-високото място на почетната стълбица в категория 35 кг. На 5 място остана Шериф Шерифов, в категория +85 кг. Останалите наши представители не успяха да стигнат до призови места и се представиха според възможностите си.

В същото време Сали Сашев замина на подготвителен лагер с националния отбор за юноши до 20 години. Борците ще се готвят за предстоящите международни турнири в София и Букурещ.