Сигнали за неработещо улично осветление

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

19.03.2023

Достойно представяне за Севлиевци на държавния шампионат по самбо за кадети, юноши и девойки

Състезанието премина при много добра организация в спортна зала “Дан Колов”.
230 състезатели бяха заявили участие от цялата страна. Поради големия брой участници, схватките продължиха до късния следобед. В тази тежка конкуренция, спортен клуб по самбо и джудо "Раковски Севлиево" завоюва два сребърни, два бронзови медала и две пети места.
В категория до 46 кг. Николай Дамянов на финала показа характер, но отстъпи първото място, като се окичи със сребро.
До 58 кг. Недялко Дамянов имаше тежък жребий и трябваше да се задоволи с бронза. В същата категория Тодор Тодоров се класира пети. Характер показа и Мартин Петров
в категория до 64 кг., който достигна до финала но там отстъпи на състезател от ЦСКА, за когото спортът е не просто страст, учебен предмет. В същата категория Здравко Димитров е пети, като в тази категория имаше и най-много състезатели.
В категория до 71 кг. Илхан Халил рано срещна победителя в категорията, но в спора за третото място беше категоричен.
Организаторите на първенството благодариха за предоставените много добри условия за провеждане на състезанието в Севлиево. От ръководството на клуба - домакин обявиха, че през месец септември тук ще се състаи и турнира за ветерани в памет на Митко Стоянов.